• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردهای ملی

رکوردهای ملی

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۲ 0 نظر 4983 بازدید

ان زمان توانستم رکورد «رونی کلمن» را در پِرس پا بشکنم. رونی کلمن در سن ۳۷ سالگی این رکورد را به نام خودش ثبت کرد اما من در ۵۷ سالگی رکورد او را زدم.

 
www.dustaan.com موسی هاشمی مقدم : در ۵۷ سالگی رکورد «رونی کُلمن» را زدم!
وی افزود: همچنین در سال ۲۰۱۵ نیز رکورد «ایمون کین» ایرلندی را در زمینه هاگ پا زدم. این ورزشکار ایرلندی ۲۲۰ کیلوگرم را ۶۱۶ بار حرکت داد که مجموع آن ۱۳۸ تن می شد اما من ۶۶۰ بار آن را ظرف یک ساعت تکرار کردم که در مجموع ۱۴۱ تن و ۶۴۱ کیلوگرم را ظرف یک ساعت حرکت دادم.

این ورزشکار اظهار کرد: رکوردی که من تصمیم دارم  آن را بزنم در اختیار «کوین فست» ورزشکار کانادایی است. این ورزشکار وزنه ۵۰۰ کیلوگرم را یک دقیقه و ۱۴ ثانیه روی شانه هایش نگه داشت و من قصد دارم وزنه ۷۵۰ کیلوگرمی را به ثبت برسانم. این کار معادل این است که یک خودرو را روی شانه هایم نگه دارم.

هاشمی مقدم اظهار کرد: من قصد دارم این رکورد را در ۶۰ سالگی به نام خودم ثبت کنم که این موضوع برایم خیلی جذاب است.حدود ۵ سال است که ورزش را به صورت حرفه ای دنبال می کنم و هیچ وقت تحت هیچ شرایطی برای انجام ورزش دیر نیست.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ملی ایران
رکورد-ترینها-کوچکترین اقایان
ترینهای ایران وجهان
رکوردهای ایرانی ثبت شده در گینس
رکوردهای ورزشی- رزمی وقدرتی
رکوردهای اندامی
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی