• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد ملی تحمل دمای 105 درجه توسط ورزشکار مرندی

ثبت رکورد ملی تحمل دمای 105 درجه توسط ورزشکار مرندی

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1830 بازدید

عقیل قارداش زاده در یکی از مجتمع های استخر و سونای مرند با حضور مدیر اجرایی موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران موفق به ثبت این رکورد شد.
مدیر اجرایی موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران در خصوص این رکورد ملی گفت :این رکورد برای اولین بارتوسط عقیل قارداش زاده در ایران به ثبت رسید.
رضایی افزود : در جهان ورزشکار روسی با نشستن در دمای پایینتر از 100 درجه سانتی گراد به دلیل عدم تحمل گرما و وجود فشار بیشتر به بدن متاسفانه جان خود را از دست داد و می توان گفت این رکورد برای اولین بار در ایران و جهان توسط ورزشکار مرندی انجام شده است.
وی افزود : با حضور و مشاهد نزدیک از انجام این رکورد حکم رکورد ملی به عقیل قارداش زاده تحویل داده شد و این خود زمینه ای برای ثبت این رکورد ملی در سطح جهانی است.
عقیل قارداش زاده کونگ فو کار 'دان 4 سبک توآ' مربی و داور رسمی فدراسیون کونگ فو و رئیس هیئت کونگ فو شهرستان مرند است که قبل از این رکورد زنی قادر به ثبت سه رکورد جهانی 74 حرکت شنای سوئدی در ظرف زمانی 30ثانیه و مشت زنی به تعداد سه هزار و 400 مشت در مدت زمانی 17 دقیقه و 30 ثانیه بوده و تحمل دمای 100 درجه سانتی گراد در مدت زمان 20 دقیقه و 45 ثانیه است 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر