• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورداوات رشیدی تکچرخ

رکورداوات رشیدی تکچرخ

شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ 0 نظر 703 بازدید

 رکاب‌زن ایرانی با طی مسافت 45 کیلومتر و 220 متر با بیش از سه ساعت استقامت، رکورد جهانی تک چرخ را شکست.

 آوات رشیدی ظهر امروز به رکورد جهانی تک‌چرخ که در دست ورزشکاری از آمریکا بود حمله کرد و توانست بعد از سه ساعت و 15 دقیقه و 54 ثانیه، این رکورد جهانی را جابه‌جا کرده و به نام خود ثبت کند.

مدیر مؤسسه ثبت رکوردهای ایران و آسیا در حاشیه این رکوردگیری که در سالن دو و میدانی صمد ایپکچی زنجان برگزار شد اظهار کرد: خوشبختانه امروز شاهد ثبت یک رکورد موفق جهانی در زنجان توسط یکی از دوچرخه‌سواران شایسته کشورمان بودیم که موفق شد رکورد جهانی تک‌چرخ را که پیش از این با مسافت 45 کیلومتر در اختیار ورزشکاری از آمریکا بود شکسته و به نام خود ثبت کند.

قاسم‌علی رضایی با اشاره به اینکه این رکوردگیری در مدت زمان سه ساعت و 15 دقیقه و 54 ثانیه انجام شد، تصریح کرد: آوات رشیدی توانست در این مدت رکورد جهانی تک‌چرخ را با ثبت مسافت 45 کیلومتر و 220 متر جابه‌جا کرده و به نام خود ثبت کند، این در حالی است که این ورزشکار در هفتم تیرماه سال گذشته توانسته بود با ثبت مسافت 28 کیلومتر و 710 متر رکورد آسیا را در این بخش از آن خود کند.

وی با تأکید بر اینکه این ورزشکار در سال گذشته نیز قادر به شکستن این رکورد بود، خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای بود که این رکورد در دو مرحله شکسته شود، به این ترتیب که ابتدا رکورد آسیایی شکسته شود و سپس رکورد جهانی به نام این ورزشکار ایرانی به ثبت برسد.


این رکوردگیری درتاریخ 21/4/95 درشهر زنجان ودر محل ورزشگاه ایپکچی درحضور جمعی از ورزشکاران مسولین وداوران وناظرین موسسه ثبت رکوردهای ملی واقای قاسمعلی رضایی مدیر موسسه انجام ومدال طلای رکوردداری وحکم رکوردداری به وی اعطا شد.مسافتی را که این دوچرخه سواربدون توقف  تک چرخ زد 45 کیلومتر و220 متر در زمان 3 ساعت 45 دقیقه و15 ثانیه به ثبت ملی رسید.توضیح اینکه این رکورد زنی با کیفیت ودر سطح جهانی انجام شد.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
ثبت رکورد
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکوردهای ملی ایران
اوات رشیدی
رکوردهای گینس
رکوردها ودوچرخه سواری
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی