• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردبزرگترین وکوچکترین فرغون مکانیکی

رکوردبزرگترین وکوچکترین فرغون مکانیکی

چهارشنبه ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ 0 نظر 246 بازدید

علی دانیالی -
از سوی مؤسسه ثبت رکوردهای ملی ایران، مبتکر، مخترع و صنعتگر جوان آبدانانی« علی دانیالی » صاحب رکورد شد.

به گزارش خبر نگار ثبت رکوردهای ملی: از ایلام،در بخشی از حکم مؤسسه ثبت رکوردهای ملی ایران به شماره 4017/8/ص/93 خطاب به این مخترع آبدانانی آمده است: « رکوردداری و رکوردزنی عبور از بودن فعلی تا شدن آرمانی خویش است و این تلاش بی وقفه هر ورزشکار یا رکورددار، روح او را جلا و صیقل داده و رهرو رهروان طریق ولایت می گردد. در مسیر ارتقاء تعالی انسانی و نابودی اهریمن بر سرشت و طینت خوی حیوانی درون خود می ستیزد و تا مرز شدن (موفقیت) گام بر می دارد چرا که ظهور ارزش های متعالی و خوی انسانی، "تبارک الله احسن الخالقین" را نمود عینی می بخشد».

در بخش دیگری از این حکم خطاب به« علی دانیالی » آمده است:

« رکوددار محترم آقای علی دانیالی به موجب این حکم رکورد صنعتی شما در رشته فنی تولیدی و ساخت فنی ترین و بزرگترین فرغون تأیید و ضمن عرض تبریک آرزوی توفیق روز افزون توأم با سعادت و سلامت فکر و روح شما را از طراح هستی مسئلت داریم».

این مخترع آبدانانی در گفتگو با خبرنگار ما با بیان اینکه همه این موفقیت ها در سایه تلاش بی وقفه و حمایت بزرگان و خانواده حاصل شده است، گفت: جا دارد که از همین جا از ریاست محترم دادگستری شهرستان آبدانان و دیگر مسئولانی که حمایت های بی دریغشان را نصیب اینجانب کرده صمیمانه سپاسگزاری نمایم.

عل دانیالی با اشاره به اینکه همواره در این راه با توکل بر خداوند متعال و توسل به ائمه معصومین (ع) تلاش خواهم کرد تا اختراعات دیگری را نیز به ثبت برسانم، اظهارداشت: اگر حمایت های مسئولین از جوانان بیشتر و عملی تر شود مطمئناً جوانان ایلامی می توانند گوی سبقت را از دیگر حوانان در رشته های مختلف بربایند.

وی یادآور شد: همه اختراعاتی که انجام داده ام در یک کارگاه کوچک جوشکاری در شهر آبدانان صورت گرفته و با استفاده از آهن آلات مستعمل و قراضه دیگر وسایل بلا استفاده، ساخته ام. 


ضمنا از دوستان رکوردداری که درماههای اخیر ثبت نام نموده ونسبت به تکمیل مدارک وواریز هزینه هایشان اقدام کرده اند جهت هماهنگی وبرنامه ریزی از طریق ارسال پیامک ویا تماس تلفنی ویا ارسال ایمیل ارتباط برقرار نمایند.با سپاس .رضایی


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
بزرگترین فرقون
رکورددارابدانانی
ثبت رکورد
رکوردهای ایرانی
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکوردهای ملی ایران
رکورد-ترینها بزرگترین
رکورد
رکورد ملی