• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورددانیالی

رکورددانیالی

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ 0 نظر 305 بازدید

این هنرمند ایلامی که در اوج محرومیت و کمبود امکانات، نقش بی بدیل خود را برای توسعه صنعت استان و کشور پر رنگ کرده است، تاریخ ساخت و تأیید نهایی این دستگاه را هشتم اسفند ماه سال گذشته عنوان کرد و یادآور شد: به مدت 2 هفته و با هزینه ای 560 هزار تومانی، این دستگاه ساخته شده و مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است.

علی دانیالی به دیگر اختراعات و گواهینامه های اخذ شده اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: اخذ گواهی نامه های بین المللی از کشورهای آمریکا، اتحادیه اروپا، انگلستان و تروپالتل فرانسه و گواهی نامه Academy CCPL، عضو جوش آزمون ایرانیان در جهان، رکورد دار ملی در طرح های صنعتی ساخت بزرگترین و کوچکترین فرغون و سازنده اولین فرغون الکترومغناطیسی و طراح و سازنده اولین بالگرد سبک دست ساز و موشک زمین به زمین با سامانه GPS، کارآفرین نمونه سال 1392 و کارگر تلاشگر سال 1391 از افتخارات این ایلامی سرفراز و عاشق ایران اسلامی و تشنه خدمت است.علی دانیالی حکم رکوردداری خود را از اقای رضایی مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران دریافت کرد .
وی در پایان با تقدیر و تشکر از مسئولین شهرستان، استان و کشوروموسسه ثبت رکوردهای ملی ( بویژه یاسین رحمانی- ریاست دادگستری شهرستان آبدانان ) به خاطر تشویق و حمایت بی دریغ از نخبگان، بیان داشت: زحمات مجموعه قدس( سرپرستی استان ایلام ) را که با انتشار سریع، دقیق و علمی اختراعات، مرا در گستره ملی و فرا ملی رسانه ای نموده اند


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
بزرگترین فرقون
رکورد دانیالی
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای گینس
رکوردهای صنعتی
رکورد
رکورد ملی