• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردسکه های بدون تکرار

رکوردسکه های بدون تکرار

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 947 بازدید

 از 9 سالگی علاقه من به جمع آوری سکه آغاز شد و پس از گذشت سال ها متوجه شدم که دارای مجموعه بی نظیری از سکه ها، مدال ها و ژتون های مختلف از سراسر جهان هستم.
این عضو انجمن مجموعه داران ایران ادامه داد: تاکنون توانسته ام 12 هزار سکه، مدال و ژتون از کشورهای مختلف را جمع آوری کنم.
همتی گفت: برای ثبت گینس از کل مجموعه جمع آوری شده 2 هزار و 500 سکه بدون تکرار را از 215 حکومت انتخاب کردم، در حالی که رکورد قبلی ثبت شده در گینس یک هزار و 600 سکه بود که سکه های مشابه در آن وجود داشت.
وی یادآوری کرد: پیش از این مجموعه دارانی از کشورهای هندوستان، استرالیا و آمریکا توانسته بودند با جمع آوری سکه هایی از 30 کشور، 70 کشور و 100 کشور در گینس ثبت رکورد کنند.
این مجموعه دار تبریزی ادامه داد: مجموعه من شامل سکه هایی از 198 کشور به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل است و حتی سکه هایی از 50 کشور دیگر که توسط سازمان ملل به رسمیت شناخته نشده اند، در اختیار دارم. 
وی تاکید کرد: مجموعه سکه های بدون تکرار من بزرگترین رکورد جهانی هم از لحاظ تعداد کشورها، با 248 کشور، و هم از نظر بیشترین میزان سکه می باشد و مهم ترین بخش ثبت این رکود در این است که سکه ها مشابه هم و تکراری نیستند.
همتی با بیان اینکه شکست این رکورد بسیار سخت است، یادآوری کرد: می توانستم با تعداد بیشتری سکه رکورد گینس را بشکنم، اما منتظر عکس العمل جهانی هستم تا در صورت شکست رکوردم توسط مجموعه دارانی از کشورهای دیگر، با ارایه سکه های جدید، برگ برنده ام را رو و رکوردم را حفظ کنم. 
رکوردهمتی توسط موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران درسالامین همتی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارن پردیس سینما قدس تبریز وزیر نظر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران به ثبت ملی رسید-مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران اقای رضای به اتفاق چند تن از کارشناسان وداوران موسسه حضورداشتند وحکم رکوردداری ومدال طلای رکوردداری این مجوعه دار را به وی اهدا کردند ورضایی مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی مدال طال رکورداری را به گردن این رکوددار اویخت وضمن تایید رکورد وی برایش ارزوی موفقیت نمود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکورد امین همتی
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای تاریخی وابنیه
رکورد
رکورد ملی