• ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردحافظه برتر ایران واسیا

رکوردحافظه برتر ایران واسیا

شنبه ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ 0 نظر 1439 بازدید

~جناب آقای علی رضا محمدی کمال آبادی از کارکنان تربیت بدنی حسن آباد است که با ابداع روشی نو قادر به حفظ مطالب فراوان در مدت کوتاه است. ایشان با دستیابی به این روش می تواند کتابی دویست صفحه ای را که محتوای آن را متوجه می شود، در مدت دو سه روز به حافظه بسپارد و نیز در همین مدت پانصد لغت انگلیسی را به ترتیب به خاطر می سپارد به این صورت که علاوه بر حفظ واژه ها، هر کلمه ای که از او سؤال شود، واژه های قبل و بعد آن را نیز می گوید و نیز می تواند کلمات را به ترتیب از پایان به اول بگوید.
جالب آنکه او در مورد زمینه ابتکار این روش می گوید: من به دلیل کم حافظه بودن، ناچار به دنبال راهی بودم تا بتوانم مطالب را به حافظه بسپارم و این کم حافظگی زمینه دستیابی به این روش را فراهم کرد.
ناگفته نماند که افراد و نهادهای گوناگون او را آزمایش کرده به صحت ادعای او گواهی داده اند. به نظر می رسد در صورتی که روش او اعلام شود، جهش علمی مهمی پدید خواهد آمد.
او برای ثبت روش خود، به دنبال نامی برای آن است. کسانی که نامی برای این روش به ذهنشان می رسد، خواهشمند است به اطلاع برسانند. ضمنا برگرفتن آن از نام ایشان اولویت دارد؛ مانند «کمال حافظه».~
علیرضا محمدی کمال اباد رکورد حافظه برتر ایران واسیا-وی هزاران عدد وعدد پی را همراه هزران مطلب مختلف را درحافظه خوددارد

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
محمدی حافظه برتر
رکوردهای هنری
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد
رکورد ملی
3294
کلیه خدمات وفعالیت های این سایت از سال 83 وبراساس مجوزهای اخذ شده ارایه میگردد