• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد -انزلی -ارمان تبری-

ثبت رکورد -انزلی -ارمان تبری-

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1439 بازدید

سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ همزمان با عید سعید غدیر خم، آرمان تبری سنگاچینی با ثبت ۵۰۰۶ حرکت پلاور، رکوردی را به ثبت رساند که ۱۰۰۰ حرکت بیشتر از رکورد جهانی است، رکوردی که قبلا به دست یک ورزش کار آمریکایی به ثبت رسیده بود.
در طی این رکورد زنی که به صورت حرکات پلاور بی وقفه به ثبت رسید و با حضور نمایندگان موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران و آسیا همراه بود، وزنی در حدود ۲۵ تن در مدت دو ساعت و ۱۲ دقیقه توسط این جوان جابجا شد. 
وی تمرینات خود را از شهریور سال گذشته زیر نظر سلمان پور و در باشگاه وی که خود از رکورد داران چند حرکت در سطح جهان است آغاز کرد و با حمایت شخصی خانواده، توانست نام ایران را در عرصه ای دیگر درخشان نماید.
شایان ذکر است در همین باشگاه، قبلا رکورد ده کیلومتر شنای ساینا آتشین ۱۰ ساله و سه رکورد فرشید سلمان پور و یک رکورد شنای عرض دریای کاسپین توسط محمدی به ثبت رسیده که در نوع خود رکورد جالب توجهی محسوب می‌ شود.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردداران ایرانی های ثبت شده درگینس
رکوردهای بدن سازی
رکوردهای ورزشی- رزمی وقدرتی
رکوردهای اندامی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی