• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد دوچرخه سواری تک چرخ-اوات رشیدی

ثبت رکورد دوچرخه سواری تک چرخ-اوات رشیدی

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1903 بازدید

كیلومتر تك چرخ

 
45كیلومتر تك چرخ
آدم‌های زیادی تلاش كرده‌اند تا نامشان را در «گینس» ثبت كنند اما تنها تعداد كمی از آنها موفق به این كار شده‌اند چرا كه تنها انسان‌هایی می‌توانند نامشان را در این كتاب شگفت‌انگیز ثبت كنند كه واقعا كاری خارق‌العاده انجام داده باشند یكی از این آدم‌ها «آوات رشیدی » است.او جوانی سردشتی است كه در روز 21 تیر ماه گذشته توانست ركورد ورزشكار آمریكایی را در رشته‌ی «تك چرخ با دوچرخه» بشكند.

«آوات » هستم یك ركورددار
او حالا دیگر نفر اول جهان است. شاهدانش داورانی هستند كه در 21 تیر امسال در ورزشگاهی در استان زنجان به چشم خود دیدند كه جوان سردشتی ركورد «كورت اسبورن » - ورزشكار آمریكایی- را در رشته‌ی «‌تك چرخ» زد و بعد هم مداركش را برای كارشناسان گینس فرستاد تا نامش در كتاب «گینس » به عنوان ركورددار این رشته به ثبت برسد.
آوات رشیدی از ركورد جالبی كه زده است برایمان حرف‌های زیادی دارد:« فیلم و مدارك و امضاهای داوران آماده شده است، این مدارك را به نمایندگان و كارشناسان گینس دادم و منتظر هستم تا نام من به عنوان ركورددار این رشته ثبت شود كه خوشبختانه تا این مرحله مشكلی برای ثبت ركورد در كتاب گینس برایم پیش نیامده و در حال حاضر ركورد من در كتاب موسسه‌ی ثبت ركورد‌های آسیایی و ایرانی ثبت شده است.»...


نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
اوات رشیدی
رکوردها ودوچرخه سواری
رکوردها -اتومبیل سواری
رکوردهای سینمایی-هزینه-تعداد-فروش-زمان-هنرپیشه-سای
رکوردهای فرهنگی هنری
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی