• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردهای پاراالمپیک -امیدی

رکوردهای پاراالمپیک -امیدی

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1335 بازدید

علی امیدی پس از دستیابی به مدال برنز ماده پرتاب نیزه کلاس ادغامی F42-44/61-64 بازی‌های پاراآسیایی 2018 ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: رقابت خوب و نزدیکی بود و در کلاس و ماده ما رکورد پارالمپیک جابه‌جا شد. رقابت ما تا پرتاب‌های آخر نفسگیر بود. بازهم خدا را شاکرم که به مدال رسیدم.

او با تمجید از حریف هندی خود گفت: او پدیده جدیدی بود که رکورد پارالمپیک را زد. من در پرتاب سوم هم رکورد بازی‌های پاراآسیایی را زده بودم و هم رکورد خودم در تمرینات را، اما رقبا در ادامه از من بیشتر پرتاب کردند و به مدال طلا و نقره رسیدند. در این دوره کاستی‌هایی وجود دارد که در این زمینه می‌توانیم به مشکل حمل و نقل و اسکان اشاره کنیم.

امیدی با امیدواری از آینده یاد کرد و گفت: ما با هدف مدال طلای بازی‌های آسیایی تمرین کرده بودیم، اما رقبا به گونه‌ای عمل کردند که به این هدف نرسیدم. ورزشکاران هندی رکورد پارالمپیک را بعد از شش سال شکست و حریف سریلانکایی هم فراتر از انتظار عمل کرد.

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ملی ایران
ركوردهاي پاراالمپيك
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی