• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردی از غواصان قمی

رکوردی از غواصان قمی

جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ 0 نظر 1275 بازدید

 

تیم اعزامی 3 نفره هیئت نجات غریق و غواصی استان قم موفق به ثبت رکورد  غواصی در ارتفاع مرتفع‌ترین و سردترین دریاچه ایران شد .

به گزارش روابط عمومی موسسه، اصغر زند که هم اکنون مسئولیت کمیته غواصی هیئت نجات غریق و غواصی قم را بر عهده دارد این موفقیت را با 2 غواص دیگر در ترکیب تیم 3 نفره غواصی استان قم در دریاچه سرد و مرتفع قله سبلان به دست آوردند.
به همین منظور تیم 3 نفره غواصی به نمایندگی از هیئت هیئت نجات غریق و غواصی استان قم متشکل از اصغر زند، علی عزیزی و طاهره عزیزی در ارتفاع 4811 متر دریاچه سبلان اقدام به ثبت رکورد عمق، دید و دمای این دریاچه کردند


این تیم سه نفره توانست در این رکوردشکنی در دریاچه سبلان که مرتفع‌ترین و سردترین دریاچه ایران به شمار می‌رود، عمق دریاچه، دمای دریاچه و میزان دید آب آن‌را به ثبت برساند در حالی که تمامی رکورد‌های ثبت شده برای نخستین‌بار در کشور انجام شد و به نام این تیم سه نفر به ثبت رسید.
در حالی که اصغر زند مسئولیت سرپرستی این تیم را بر عهده داشت، برای ثبت این رکورد به اتفاق علی عزیزی به عمق دریاچه سبلان رفته و با توجه به هماهنگی‌ دقیق و برخورداری از آمادگی کامل نتوانستند به این موفقیت دست پیدا کنند.
این در حالی است که خانم طاهره عزیزی نیز به عنوان راهنما از کنار دریاچه در کنار این تیم حضور داشت و با تمرینات فراوان و همت و تلاشی که توسط اعضای این تیم صورت گرفت، غواصان استان قم برای نخستین بار در کشور، رکورد غواصی در ارتفاع را به ثبت رساندند.
به پاس ثبت این رکورد از سوی موسسه ثبت رکورد‌های ملی ایران به هر سه عضو این تیم حکم رکوردداری اهدا شد که در متن آن آمده است: رکوردداری و رکوردزنی عبور از بودن فعلی تا شدن آرمانی خویش است و این تلاش بی‌وقفه هر و

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
اخباررکوردها
رکوردهای ملی ایران
رکوردها ترینها
رکوردهای شنا ازاد-بانوان
رکوردهای بانوان
رکوردهای آبی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی