• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

اخبار مرتبط با رکوردهای ملی ایران واسیا

اخبار مرتبط با رکوردهای ملی ایران واسیا

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1297 بازدید

ر سومین روز از این دوره مسابقات که با حضور آتش نشانانی از شهر های اردبیل، آمل، زنجان، قائم شهر، بابل، یونسی، سقز، اراک، خرم آباد، بوشهر، پارس جنوبی، کاشان، ساوه، بجنورد و یزد برگزار شد تیم های شرکت کننده در رشته صعود از برج عملیاتی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در مسابقات صبح امروز که در محل ایستگاه شماره شش آتش نشانی مشهد و در قالب رقابت های دسته دوم المپیاد ورزشی آتش نشانان با حضور ۱۵ تیم از سراسر کشور دنبال شد تیم اراک با ثبت رکورد ۲۸ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه به مقام اول این رقابت ها دست یافت.

آتش نشانان یزدی  نیز امروز در این رشته با ثبت رکورد ۳۲ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه دوم و تیم قائم شهر با ۳۵ ثانیه و ۳۸ صدم ثانیه سکوی سوم را تصاحب کردند.

در این رشته همچنین تیم های پارس جنوبی، بابل، یونسی، کاشان، بجنورد، خرم اباد، اردبیل، بوشهر، آمل، ساوه، زنجان و سقز به ترتیب در رده های چهارم تا پانزدهم جدول قرار گرفتند.

در بخش انفرادی این رقابت ها نیز آقایان محمد خسروی از اراک با ثبت رکورد ۲۷ ثانیه و ۵۹ صدم ثانیه مقام نخست، مرتضی غلامپور از کاشان با ۲۸ ثانیه و ۳۶ صدم ثانیه دوم و مصطفی ربیعی از یزد با رکورد ۲۸ ثانیه و ۸۳ صدم ثانیه مقام سوم را به خود اختصاص دادند.

تیم پارس جنوبی، قهرمان رقابت های دسته دوم المپیاد آتش نشانان کشور

رئیس کمیته داوران دهمین المپیاد  ورزشی آتش نشانان کشور در خصوص نتایج این رقابت ها گفت: تیم اراک پس از سه روز رقابت تنگاتگ و فشرده بر سکوی قهرمانی رقابت های دسته دوم دهمین المپیاد عملیاتی ورزشی آتش نشانان کشور ایستاد .

حسن مطلبی با تاکید بر نظارت مطلوب تیم داوری بر اجرای صحیح مسابقات و بالابودن توان عملیاتی آتش نشانان ادامه داد: تیم های خرم آباد و اردبیل به ترتیب عناوین دوم و سوم را نیز به خود اختصاص دادند .

جهرم کاپ اخلاق گرفت

آتش نشانان جهرمی نیز امروز در رقابت های دسته دوم المپیاد عملیاتی  ورزشی آتش نشانان کشور موفق به کسب کاپ اخلاق این مسابقات شدند.

در این دوره از رقابت ها که بین تیم های ۲۵ آتش نشانی کشور در چهار رشته دوی ۱۰۰ متر با مانع، مسابقات امدادی ۱۰۰×۴ متر تیمی، مسابقات آبرسانی با موتور پمپ پرتابل و بالا رفتن از برج با نردبان از ۱۲ تا ۱۵ مهر ماه در دو گروه دسته دوم با حضور ۴۱ تیم در ورزشگاه تختی برگزار شد، کاپ اخلاق مسابقات به تیم سازمان اتش نشانی جهرم تعلق گرفت .

گفتنی است ظهر امروز پانزدهم مهر ماه رقابت های دسته دوم المپیاد عملیاتی - ورزشی آتش شنانان کشور با  اهداء لوح،  تندیس،  مدال و جوایز ارزنده به تیم های برتر به پایان رسید .

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
ازهمه چیز ازهمه جا
ترینهای ایران وجهان
رکوردهای گینس
رکوردهای ملی-سیاسی-انتخاباتی-واردات-صادرات-تولید-م
رکوردهای فرهنگی هنری
رکوردهای توپی
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد خوراکی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی