• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد ارمان تبری سنگاچینی

رکورد ارمان تبری سنگاچینی

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 1317 بازدید

 
download (9).jpg
 

 

سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵ همزمان با عید سعید غدیر خم، آرمان تبری سنگاچینی با ثبت ۵۰۰۶ حرکت پلاور، رکوردی را به ثبت رساند که ۱۰۰۰ حرکت بیشتر از رکورد جهانی است، رکوردی که قبلا به دست یک ورزش کار آمریکایی به ثبت رسیده بود.
در طی این رکورد زنی که به صورت حرکات پلاور بی وقفه به ثبت رسید و با حضور نمایندگان موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران و آسیا همراه بود، وزنی در حدود ۲۵ تن در مدت دو ساعت و ۱۲ دقیقه توسط این جوان جابجا شد. 
وی تمرینات خود را از شهریور سال گذشته زیر نظر سلمان پور و در باشگاه وی که خود از رکورد داران چند حرکت در سطح جهان است آغاز کرد و با حمایت شخصی خانواده، توانست نام ایران را در عرصه ای دیگر درخشان نماید.
شایان ذکر است در همین باشگاه، قبلا رکورد ده کیلومتر شنای ساینا آتشین ۱۰ ساله و سه رکورد فرشید سلمان پور و یک رکورد شنای عرض دریای کاسپین توسط محمدی به ثبت رسیده که در نوع خود رکورد جالب توجهی محسوب می‌ شود.رکورد این ورزشکار با نظارت وداوری مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران قاسمعلی رضایی به ثبت ملی رسید.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردتبری از انزلی
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای انزلی
رکوردهای بدن سازی
رکوردهای ورزشی- رزمی وقدرتی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی