• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

ثبت رکورد اوات رشیدی

ثبت رکورد اوات رشیدی

شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ 0 نظر 1439 بازدید

 آوات رشیدی رکاب‌زنان سردشتی دیروز در سالن دو و میدانی صمد ایپکچی زنجان رکورد جهانی تک‌چرخ که قبلا در دست ورزشکاری از آمریکا بود را شکست و  توانست بعد از سه ساعت و ۱۵ دقیقه و ۵۴ ثانیه، جهانی رکاب زنی را جابه‌جا کرده و به نام خود به عنوان رکوردار ثبت کند.

مدیر مؤسسه ثبت رکوردهای ایران و آسیا گفت: شاهد ثبت یک رکورد موفق جهانی در زنجان توسط یکی از دوچرخه‌سواران شایسته بودیم که موفق شد رکورد جهانی تک‌چرخ را که پیش از این با مسافت ۴۵ کیلومتر در اختیار ورزشکاری از آمریکا بود شکسته و به نام خود ثبت کند.

قاسم‌علی رضایی با اشاره به اینکه این رکوردگیری در مدت زمان سه ساعت و ۱۵ دقیقه و ۵۴ ثانیه انجام شد، ادامه داد: آوات رشیدی توانست در این مدت رکورد جهانی تک‌چرخ را با ثبت مسافت ۴۵ کیلومتر و ۲۲۰ متر جابه‌جا کرده و به نام خود ثبت کند، این در حالی است که این ورزشکار در هفتم تیرماه سال گذشته توانسته بود با ثبت مسافت ۲۸ کیلومتر و ۷۱۰ متر رکورد آسیا را در این بخش از آن خود کند.

وی افزود: این ورزشکار در سال گذشته نیز قادر به شکستن این رکورد بود و برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای بود که این رکورد در دو مرحله شکسته شود، به این ترتیب که ابتدا رکورد آسیایی شکسته شود و سپس رکورد جهانی به نام این ورزشکار ایرانی به ثبت برسد. 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای گینس
رکوردها ودوچرخه سواری
رکوردهای اندامی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی