• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد تشیع سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

رکورد تشیع سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی

چهارشنبه ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ 0 نظر 36 بازدید

براساس برآورد‌های اولیه و بررسی‌های میدانی و تجمیع آمار از مبادی‌های ذیصلاح؛ حداقل حدود ۷ میلیون تهرانی امروز در مراسم وداع و تشییع با پیکر مطهر سردار سرافراز سپاه اسلام حضور داشتند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: حداقل حدود ۷ میلیون تهرانی، امروز در مراسم وداع و تشییع با پیکر مطهر سردار حاج قاسم سلیمانی شرکت کردند.

به نقل از روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آقای نصرت الله لطفی با قدردانی و تشکر از خلق حماسۀ بی نظیر ملت شهید پرور و قدرشناس ایران اسلامی در آیین‌ها و مراسم متعدد استقبال و بدرقه، وداع و تشییع پیکر پاک فرماندۀ محبوب دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد فی سبیل الله شهید ابومهدی المهندس و سایر همرزمان شهیدش، اعلام کرد: براساس برآورد‌های اولیه و بررسی‌های میدانی و تجمیع آمار از مبادی‌های ذیصلاح؛ حداقل حدود ۷ میلیون تهرانی امروز در مراسم وداع و تشییع با پیکر مطهر سردار سرافراز سپاه اسلام حضور داشتند.

وی با قدردانی و سپاس بیکران از این همه شور و شعور معنوی امت بزرگ اسلامی و خلق حماسه‌های تجدید بیعت با سردار دل‌ها در شهر‌های مختلف کشور (به ویژه در شهر‌های اهواز، مشهد، تهران، قم)؛ از ملت شهید پرور، سلحشور و قدرشناس ایران اسلامی دعوت کرد تا در مراسم‌های بزرگداشت و شام غریبان شهید حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای گرانقدر جبهۀ مقاومت که فرداشب پس از اقامۀ نماز مغرب و عشاء، در سراسر کشور و تمامی مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها و شهر‌ها برگزار می‌شود، ضمن تجلیل و قدردانی از عمری مجاهدت جانانه مالک اشتر ایران و انقلاب اسلامی، پیام صلح و وحدت را برای دوستان، مستضعفان، آزادگان و عموم مردم جهان و خشم انقلابی، انتقام سخت و پشیمان کننده را از جلادان آمریکایی ـ صهیونیستی فریاد کنند.واین حماسه برگ چندین رکوردجهانی را جابجا کرد. وهمچنین درموسسه ثبت رکوردهای ملی ایران به ثبت ملی رسید.1-رکورد بیشترین تجمع وحضور دریک مراسم تشیع یک فرمانده2-رکوردتسلط وحاگرفتن درقلوب مردم ایران وجهان ..رکوردمهربانی.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
تشیع جنازه
رکوردتظاهرات
امریکا تروریست
ایران
شهادت
حاج قاسم سلیمانی
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای گینس
رکوردهای فرهنگی مذهبی
رکورد
رکورد ملی