• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد عمران علیمرادی

رکورد عمران علیمرادی

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 927 بازدید

 

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد، قاسم علی رضایی رئیس موسسه ثبت رکورد‌های ملی ایران گفت: در شهرستان بافق رکورد جدید آسیایی با عنوان ساخت بلند‌ترین تاج سرامیکی ساختمانی در کوتاه‌ترین زمان به همت عِمران علیمرادی به ثبت رسید.

او افزود: این رکورد در آسیا تاکنون اجرا نشده، اما در سطح ملی به ثبت می‌رسد.

تبلیغ
آموزش رایگان و تصویری خرید قانونی بیت‌کوین در ۱۰ دقیقه!


 

رئیس موسسه ثبت رکورد‌های ملی ایران با اشاره به مزیت‌های این نوع کار ساختمانی تصریح کرد: نماکاری ساختمانی سرامیکی باعث کاهش یک سومی هزینه‌ها و کاهش یک چهارمی زمان می‌شود.

رضایی ادامه داد: نماکاری ساختمانی سنگی حدود چهار هفته زمان می‌برد که این نوع نماکاری سرامیکی در حدود هفت روز آماده می‌شود.

او بیان داشت: با توجه به ویژگی و مزیت‌های شاخص این نوع رکورد و نمای ساختمانی، تحولی عظیم در نظام ساخت و ساز ایجاد می‌شود.

رضایی با اشاره به اینکه موسسه ثبت ملی رکورد‌های ایران از سال ۸۲ به صورت رسمی آغاز به کار کرده است، گفت: تاکنون بیش از پنج هزارو ۸۰۰ عنوان رکورد ثبت شده که از این میزان سه هزار عنوان رکورد‌های ملی صادرات، واردات و تولید است و مابقی رکورد‌های فردی و گروهی است.

لازم به ذکر است عِمران علیمرادی هشت سال است که درشهرستان بافق در زمینه نمای ساختمانی مشغول به کار است.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکورد بلند ترین تاج سرامیکی
رکورد عمران علیمرادی
رکوردهای ملی ایران
رکورد-ترینها-کوچکترین اقایان
رکوردهای گینس
رکوردحافظه
رکوردهای فرهنگی مذهبی
رکورد
رکورد ملی