• ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد فرشید سلمانپور

رکورد فرشید سلمانپور

سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸ 0 نظر 7 بازدید

«فرشید سلمان‌پور» ورزشکار اهل شهرستان انزلی برای نخستین بار در جهان توانست قایق ۲ تُنی را به طول ۲ هزار و ۱۰۰ متر با شنا از دریا حمل به ساحل برساند.

فرشید سلمان‌پور در حاشیه ثبت این رکورد جهانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: هدف از انجام این کار ثبت رکورد جدید در دنیا و افزایش رکورد قبلی که به نام خودم بوده، است.

وی با بیان اینکه با انجام این کار رکورد قبلی را نیز افزایش دادم، افزود: امروز موفق شدم قایق گلف ۴۰۰ دریابانی با وزنی معادل ۲ تُن را در مدت زمان یک ساعت و ۲۸ دقیقه به مسافت ۲ هزار و ۱۰۰ متر از دریا کشانده و به ساحل برسانم.

سلمان‌پور یادآورشد: در سال ۹۰ نیز موفق شدم قایقی به وزن یک تُن را به مسافت ۵ کیلومتر در مدت زمان ۲ ساعت و ۲۰ دقیقه حمل کنم.

وی ادامه داد: در سال ۸۹ نیز برای نخستین بار با طی کردن مسافت ۳۰۰ کیلومتری چابکسر تا آستارا را با استفاده از تخته بادبانی (وینسرف) در مدت ۶ روز رکوردی در این زمینه به نام خود در جهان ثبت کنم. «فرشید سلمان‌پور» ورزشکار اهل شهرستان انزلی برای نخستین بار در جهان توانست قایق ۲ تُنی را به طول ۲ هزار و ۱۰۰ متر با شنا از دریا حمل به ساحل برساند.فرشید سلمانپور درساحل دریای انزلی دارای یک باشگاه ورزشی میباشد واو مربی تعدادی از رکوردداران نیز هست. خانم ساینا اتشین رکورددار 9 ساله اهل انزلی کهدرهمین محل وزیر نظر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران موفق به ثبت رکورد شنادردریای ازاد رنج سنی زیر ده سال شد وحکم رکوردداری خود را از دست اقای قاسمعلی رضایی مسول ثبت رکوردهای ملی دریافت نمود .همچنین احسان تبری دیگر ورزشکاری بود که با مربیگری اقای سلمانپور وزیر نظر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران رکورد جهانی پلاور را از ان خود کرد.

کشیدن قایق ۲ تُنی توسط ورزشکار ۵۴ ساله گیلانی 

 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکورددار سلمانپور
رکوردتبری از انزلی
رکورددار نیری
رکوردهای ملی ایران
رکورددار ساینا اتشین
رکوردهای بدن سازی
رکوردهای آبی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی