• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکوردگیتی موسوی

رکوردگیتی موسوی

سه شنبه ۰۴ آبان ۱۴۰۰ 0 نظر 991 بازدید

«گیتی موسوی» قوی ترین زن و رکورددار کشیدن تریلی در جهان بار دیگر با ارتقای 110 کیلوگرم از رکورد اول خود، با ثبت 12 تن و 380 کیلوگرم رکورد جدیدی را در کشیدن تریلی به مسافت 30 متر از خود برجای گذاشت. این بانوی ورزشکار امروز در تبریز در حالی رکورد خود را افزایش داد که نیمه اول فروردین...
«گیتی موسوی» قوی ترین زن و رکورددار کشیدن تریلی در جهان بار دیگر با ارتقای 110 کیلوگرم از رکورد اول خود، با ثبت 12 تن و 380 کیلوگرم رکورد جدیدی را در کشیدن تریلی به مسافت 30 متر از خود برجای گذاشت.

این بانوی ورزشکار امروز در تبریز در حالی رکورد خود را افزایش داد که نیمه اول فروردین امسال با شکستن رکورد زن استرالیایی با 11 تن و 350 کیلوگرم و ثبت کشیدن تریلی با وزن 12 تن و 270 کیلوگرمی در حضور نماینده گینس رکورد دار این رشته در جهان شد.

شکستن دوباره رکورد گینس توسط دختر تبریزی

رکورددار کشیدن تریلی سنگین جهان امروز پس از ثبت رکورد جدیدش در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: پنج سال است که به صورت حرفه ای بدن سازی را آغاز کردم و روزانه سه ساعت با وزنه کار می کنم.

گیتی موسوی 43 ساله گفت: استارت اولیه برای کشیدن تریلی بسیار سخت و انرژی بر است ولی پیمودن مسیر پس از حرکت دادن تریلی کمی آسان تر می شود.

وی با اشاره به اینکه مربی بدن سازی هستم و تمریناتم را با پرس پا و وزنه 500 کیلویی انجام می دهم، افزود: روزانه 6 تا هفت وعده غذایی دارم که بیشتر شامل پروتئین بدون هورمون، شیر، ماست، سبزیجات، گوشت و حبوبات و بیشتر عدس است .

موسوی که 95 کیلوگرم وزن و 170 سانتی متر قد دارد، گفت: از سه سال پیش تصمیم گرفتم رکورد جهان را در رشته کشیدن تریلی بشکنم تا استعداد خدادادی خودم را نشان دهم.


 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
چگونه رکوردم را ثبت کنم
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای اندامی
رکورد ورزشی
رکورد
رکورد ملی