• بچه های باران در مشهد مقدس گل کاشتند واین 19 نفر بچههای معلول جسمی حرکتی در اقدامی بینظیر ودر یک نیمروز توانستند قله هزار پله رودخان را بدون کمک فتح کنند. وحکم رکوردداری دریافت کردند.
  • ای كسانى كه ايمان آورديد هنگامى كه به يكديگر قرض الحسنه داديد تا زمان معيّن پس آنرا  بنویسید.
  • لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است

رکورد 71 سال معلمی استاد وحیدی

رکورد 71 سال معلمی استاد وحیدی

چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ 0 نظر 605 بازدید

download (4).jpg
 

 

 در این مراسم که با تلاش موسسه ثبت رکوردهای ملی انجام شد با اجرای برنامه‌هایی مانند مولودی خوانی، پخش گزیده‌هایی از فیلم و عکس‌های خاطره انگیز از زندگی استاد وحیدی و سخنرانی شاگردانش در باب شاخصه‌های اخلاقی و معنوی از استاد وحیدی قدردانی شد. در این مراسم از تمبر یادبود و گواهینامه رکوردملی این معلم زحمتکش رونمایی شد و پاکت‌هایی یادگاری با تمبر ممهور به مهر اداره پست و امضای  زنده و مهر شخصی استاد وحیدی به میهمانان اهدا شد.حکم رکوردداری استاد حسین وحیدی توسط قفاسمعلی رضایی مدیر موسسه ثبت رکوردهای ملی ایران وجمعی از مسولینی که از شاگردان استاد بودند اهدا شد.

  • استاد حسین وحیدی که در هشتم اسفند ماه سال 13044 در قزوین دیده به جهان گشود، بیش از 71 سال است که به شاگردانش ریاضیات تدریس می‌کند و در طول این دوره با سابقه افتخار تدریس به فرهیختگانی مانند شهید رجایی، دکتر فیاض، دکتر طائب و دکتر اعرابی را داشته است. تقدیرنامه‌های فراوان در سطوح مختلف، نشان از لیاقت‌های حرفه‌ای این استاد فرزانه دارد، به گونه‌ای که تاکنون سه وزیر آموزش و پرورش از ایشان قدردانی کرده‌اند. چاپ ده‌ها جلد کتاب کمک درسی نیز از دستاوردهای عمر پر برکت استاد بوده اس

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر
 
رکوردهای ایرانی
رکوردهای ملی ایران
رکوردهای گینس
رکوردها ترینها
رکوردهای فرهنگی مذهبی
رکوردهای هنری
ركوردهاي عجيب غريب
رکورد
رکورد ملی